Кошик
25 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Меблі для магазинів
+380 (93) 002-98-89
+380 (95) 342-98-89
+380 (68) 827-98-89

Висувні ящики для аптек

Висувні ящики для аптек

Висувні ящики і аптека. Чому ці два поняття завжди ходять поруч. При вимові одного згадується друге (з точки зору аптечної меблів). Бути може, тому що для аптеки так важливо правильна організація, не дарма коли говорять про точності, кажуть "Аптека". Висувний ящик для аптеки, швидше органайзер. Організоване розташування і зберігання мед препаратів різних за формою і обсягом в аптеці можна досягти з використанням висувних ящиків підібраних по своїй висоті глибині. Не рідкісним є застосування у висувних ящиках аптечних стелажів, перегородки або відразу декількох, або кількох змінних. Перегородки в аптечних висувних ящиках можуть бути виготовлені з дсп, скла або пластику.

Враховуючи важливість висувних ящиків для аптеки, при створенні меблів для аптеки ми приділяємо особливу увагу цьому питанню. Прогнозуючи завантаження скриньки мед препаратами, можна розрахувати оптимальні розміри ящика в аптечному шафі для безперешкодного і довговічного використання механізму направляючих телескопічного висунення. Звичайно висувні ящики значно підвищують вартість меблів для аптеки, але результат виправдовує це. Можлива комбінація висувних ящиків і орних дверець в стелажах або в шафах для аптеки, наприклад: в прикасовій зоні розміщуються висувні ящики, де зберігається дрібний і більше користується попитом препарат, а в дали від касового місця розмістити розсувні дверки з полицями, які до речі теж можливо зробити регульованими по висоті.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner