Кошик
25 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Меблі для магазинів
+380 (93) 002-98-89
+380 (95) 342-98-89
+380 (68) 827-98-89

Вітрини для магазину

Купити скляну вітрину, торговельну, завдання складніше, ніж може здатися на перший погляд. Готову скляну вітрину купити можна, швидше за все це буде вітрина б у з якою пов'язано не мало проблем пов'язаних з цілісністю її елементів таких як бічне або заднє скло, відсутню кількість скляних полиць, як правило дверки мають безліч сколів і т. д. з урахуванням ремонту вартість скляної вітрини може перевищити ціну за нову вітрину зі скла. Ви можете купити нову вітрину виготовлену за стандартом, швидше за все бюджетному, але її параметру можуть не задовольняти Ваші потреби. Найвірнішим методом в покупці скляної вітрини або шафи зі скляними елементами її замовлення, де буде раціонально розподілений бюджет на скляну вітрину і її елементи які будуть запропоновані у міру потреби для Вас. Потрібно враховувати такі основні характеристики вітрини для магазину як: габаритні розміри (висота, ширина, глибина і відстань між полицями), кількість скляних полиць у вітрині. Вітрина може бути виконана з дсп зі скляними поличками та скляними дверима. Вітрина скляна з тумбою внизу і прозорою по всім сторонам зверху. Також додатково на скляну вітрину може бути встановлена рекламна панель або фриз для нанесення реклами, що широко застосовується в аптеках або магазинах косметики для позначення груп товарів. Як правило на всіх скляних вітринах встановлюються замки. При виготовленні скляних вітрин враховуються характер використання вітрини, який буде виставлений товар на полку і скільки, на основі цих даних розраховується товщина скляних полиць. Залежно від прорізу вітрини і типи відкривання дверей (орні або розсувні) підбирається скло товщина якого впливає на подальший термін експлуатації вітрини. У даному разі не слід робити за правилом чим товщі, тим надійніше двері у вітринах не повинні бути занадто товсті, тому що вони будуть важкі і мати велику інерцію або схильність у відкритому положенні змістити центр ваги вітрини. Також двері вітрини не слід робити через мірно тонкими щоб уникнути обламування торців що є самим поширеним явищем. Не можливо однозначно визначити товщину скляних дверей вітрини, потрібно враховувати багато факторів, починаючи з габаритних розмірів скляної вітрини.

 

Виготовляємо скляні вітрини будь-яких форм і розмірів кольорів, з застосування різних матеріалів, таких як: ДСП, скло, алюмінієвий профіль, акрил, ПВХ, оргскло, ДВП.Вітрини для магазинів, Вітрини для музеїв, Вітрини для мотосалонов, Вітрини для косметики, вітрини для біжутерії, і т. д. Вартість вітрин безпосередньо залежить від використовуваних матеріалів, наприклад: Вітрина з ДСП може іноді мати вартість в два рази менше ніж вітрина з алюмінієвого профілю. Самої бюджетної вітриною вважається вітрина з ДСП, но в дополнение к своей дешевизне конструкции из витрин данного типа позволяет создать торговое оборудование разнообразных причудливых форм и размеров, используя при этом огромный выбор или комбинацию цветов.Витрины из алюминиевого профиля имеют свой ряд преимуществ,  например: конструкция такого типа имеет относительно малый вес что сопровождается достаточной прочностью для частого перемещения или перевозок. Благодаря этому такая витрина пользуется спросом у тех кто часто принимает участие в выставках.

Наша компания может предложить вариант витрины скомбинированной с двух типов, применяя одновременно алюминиевый профиль и ДСП, Что в итоге нам дает конструкцию более бюджетную и объединившую преимущества витрин двух типов.

  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner