Кошик
25 відгуків
Меблі для магазинів
+380 (93) 002-98-89
+380 (95) 342-98-89
+380 (68) 827-98-89

Меблі для аптек

Наша компанія займається виготовленням меблів для аптек.

Проектування і створення меблів для аптек, досить трудомісткий процес, який включає в себе безліч критерій пов'язаних фармацевтичними особливостями.

При плануванні меблів для аптеки потрібно враховувати багато різних факторів.

Район розташування аптеки і передбачуваний потік покупців, для того, щоб визначиться скільки необхідно кас для аптеки.

Виходячи з розмірів та форми приміщення знаючи кількість аптечних кас, ми плануємо розташування меблів в аптеці.

Часто буває що дизайн обладнання для аптеки потрібно враховувати при плануванні розташування аптечної меблів. Наприклад, якщо ми вибираємо меблі для аптеки закритого типу, то потрібно враховувати висоту стелі і розташування кондиціонерів в аптеці, що потоки повітря відповідали запланованим. Примиканням аптечних вітрин до основної меблів в аптеці.

Важливість функціональності аптечного обладнання виражається практично на всіх виробах меблів.

Кількість та параметри висувних ящиків в пристінних шафах, касах і вітринах для аптек. Для кращої організації розподілу медикаментів по групах або іншим параметрам у ящиках використовуються перегородки з дсп або скла. При створенні висувних ящиків для аптек ми використовуємо телескопічні направляючі повного висунення, що створює зручність зберігання і надійність даного механізму.

В процесі прораховування відстані між для викладки аптечних препаратів не завжди вдається прийти до ідеального розміру враховуючи висоту упаковки представлених лікарських препаратів намагаючись максимально використовувати дорогоцінний місце. В такому разі ми робимо вітрини для аптеки з можливістю регулювання скляних полиць.

 Маючи певний досвід у конструюванні та виробництві аптечної меблів, враховуючи нюанси приміщення зможемо запропонувати найбільш вдалий варіант з точки зору функціональності обладнання, зручності персоналу, комфорту покупців, а також фінансової сторони цього питання.

Меблі для аптек. Маючи певний досвід у конструюванні та виробництві  аптечної меблів, враховуючи нюанси приміщення зможемо запропонувати найбільш вдалий варіант з точки зору функціональності обладнання, зручності персоналу, комфорту покупців, а також фінансової сторони цього питання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner