Кошик
25 відгуків
Меблі для магазинів
+380 (93) 002-98-89
+380 (95) 342-98-89
+380 (68) 827-98-89

Стелажі та прилавки

У категорії стелажі з дсп, прилавки з дсп, скляні прилавки представлені найбільш поширені варіанти торгового устаткування з дсп. наприклад як касові прилавки які в більшості випадків мають однакову конфігурацію, виходячи з того, що висота розрахунково-касового вузла найпрактичнішою виявляється 900 мм від підлоги, це обґрунтовується тим, що для всіх висота робочих поверхонь має 850 мм - 900 мм від підлоги. ширина торгового прилавка 900 мм підібрана з метою комфортного розміщення необхідного устаткування для обслуговування покупця не створюючи перешкод у торгівлі за прилавком. Невід'ємною частиною касового прилавка є полиця під сумки покупців. не рідкістю є той випадок коли площа магазину не дозволяє розставити всі бажані торгові стелажі, скляні прилавки. тоді касовий прилавок виготовляється шириною 600 мм або більше поширений варіант касового прилавка на колесах, прилавки торгівельні можуть бути виконані в будь-яких кольорах дсп в комбінації кольору кромки, окантовки торців прилавків. ідеальний варіант коли замовляються стелажі з дсп і торгові прилавки одночасно що дає можливість надати стиль для магазину, подібність стелажів з дсп пристінних з торговими прилавками, скляними або глухими як за формою так і за кольорами і знижену ціну за меблі для магазину.

скляні прилавки з дсп можуть бути виконані прямокутної форми однієї висоти з касовим прилавком, частково скляним маючи скляний верх і скляну частину фасаду, скляним до половини і мати скляний верх і скляну полицю, або скляним до підлоги і мати дві або більше скляних полиць для викладення товару. Якщо торговий прилавок виконаний під нахилом, скошений, мається на увазі скляний прилавок звужений до верху з похилим фасадним склом, як правило висота такого прилавка більше касового прилавка і має можливість розмістити більше товарів на полиці. За принципом такого прилавка скляного виготовляються кондитерські прилавки, для цукерок, печива або будь-якого іншого вагового товару. всередині кондитерського прилавка розміщені перегородки з дсп між якими розміщуються знімні полиці, що ділить кондитерський прилавок на клітинки або секції.

 

стеллажи из дсп являются альтернативой для металлических торговых стеллажей, в первую очередь стеллаж из дсп имеет цену ниже чем даже металический стеллаж б\у. кроме того, торговый стеллаж из дсп имеет рад преимуществ, размеры торговых стеллажей подганяются под площадь магазина, глубина полки стеллажа подбирается по необходимости. количество полок стеллажа из дсп может быть разным, возможно изготовление стеллажа с регулируемыми или съемными полками. при необхідності стелаж з дсп може бути забезпечений з низу тумбою з дверцями або висувними ящиками і буде називатися стелаж з тумбою.

найбільш поширені стелажі в таких кольорах як: стелаж венге, стелаж з темно коричневий, стелажі білі, стелаж з дсп біло-червоний. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner