Кошик
25 відгуків
Меблі для магазинів
+380 (93) 002-98-89
+380 (95) 342-98-89
+380 (68) 827-98-89

Обладнання з круглої хромованою труби d25 мм

Обладнання для магазину одягу з труби, точніше з хромованою труби діаметр 25мм. Це бюджетний варіант торгового обладнання для магазину одягу, чи обладнання для магазинів взуття і магазину штор, тканин. При правильному розрахунку можна виготовити будь-яку конструкцію з хромованою труби для будь-яких цілей. Ми виготовимо обладнання з труби для магазину, враховуючи всі тонкощі і граничні навантаження на хромовану трубу, Ви отримаєте готову настінну вішалку для одягу з труби для магазину, або підлогову стійку для одягу зроблену на замовлення по Вашим розмірам. Обладнання для одягу з труб може кріпитися до стіни, від чого і називається настінне обладнання для одягу, в такому випадку при навантаженні від одягу, основна маса тисне на підлогу, а не на місця кріплення секцій обладнання з труби, це не є перешкодою в придбанні обладнання для одягу їх труби коли в приміщенні магазину не міцна оздоблення стін, іл фальш-стіни. Найчастіше при створенні меблів для магазину одягу ми комбінуємо використання хромованою труби для одягу з меблями з дсп, виготовляючи при цьому стелажі для одягу, шафа для магазину одягу з полицями і трубою для розміщення одягу як лежачи на полицях так і на плічках.

 

 

Дане обладнання з хромованою труби є напевно самим бюджетним варіантом торгового обладнання для демонстрації одягу і не тільки. Це відмінний варіант обладнання для тих хто починає свій бізнес, хоче почати але сумнівається, для магазинів секонд хенду, і навіть як тимчасовий варіант. 

Дану систему з хромованою труби діаметром 25 мм ще називають система "Джокер".

Система "Джокер" дозволяє сконструювати обладнання в різних варіаціях, що є не маловажним фактором при монтажі обладнання в приміщеннях не великих розмірів, неправильної форми або особливою специфікою дизайну

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner